• Wpisów: 1887
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 134 dni temu, 21:26
  • Licznik odwiedzin: 531 595 / 3325 dni
 
myhome
 
myhome: Hej hej!
Tak sobie czytam co u Was, więc i ja postanowiłam dać znać :)

Ogólnie jeszcze jestem na wychowawczym, Leon do żłobka się dostał, więc na początku listopada wracam do pracy. Dałam sobie dwumiesięczny okres na jego adaptację połączoną z jakąś chorobą. Pola zachorowała po tygodniu chodzenia, więc i w tym przypadku czekam na szybki rozwój wydarzeń. Hehe!

W ten piątek Pola ma w końcu operację na jedno oko. Później będzie drugie, ale to w najbliższej (choć nieokreślonej) przyszłości. Ogólnie stres mnie zjada. Do Katowic (bo tam zaplanowana akcja) jedziemy w czwartek. Proszę trzymać kciuki!
A ja sama mam ogromny poziom TSH (większy niż pół roku temu), więc chyba będę się leczyć farmakologicznie, ale to okaże się po mojej poniedziałkowej wizycie u endo.

Z przyjemniejszych rzeczy dni mijają nam na ogrodzie. Tu kopanie, tam wyrywanie wycinanie, sadzenie,  koszenie, sprzątnie, huśtanie, zabawa w piaskownicy, granie w piłkę, przycinanie, podlewanie. Zajęcie non stop! Oczywiście już czekam na czereśnie i śliwki <3

W mieszkaniu ciągle nieogar, nadal nie wypakował wszystkich rzeczy (a raczej ich nie przejrzałam, żeby zobaczyć co wyrzucam). Hahaha :)

Także jak widać - żyjemy :D
Buziaki i pozdrowienia
Oczywiście zapraszam na insta
www.instagram.com/karrolinkass/

:*

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego